Jak se díky našim službám dostala z dluhů matka se dvěma dětmi

Paní Hana z Přerova je s manželem již oficiálně rozvedená. Jelikož bývalý manžel neměl v době manželství stálou práci a žil hýřivým životem, donutil svoji manželku paní Hanu v průběhu manželství k přijetí několik půjček a úvěrů. Po rozvodu manželství však zůstala Hana sama se svými dvěma dětmi a dluhy jí zůstaly na krku. Manžel si našel jinou ženu a o děti, ani dluhy se nezajímal. Vzhledem k tomu, že paní Hana měla pracovní příjem sotva na uživení svých dětí, neměla finance na splácení půjček, které prohýřil její bývalý manžel. Věřitelé však byli neoblomní a dluhy navyšovaly o sankce a úroky z prodlení. Nakonec přišla paní Hance první exekuce a exekutoři hrozili zabavením majetku Haniným rodičům, u kterých v tu dobu žila. Naštěstí paní Hana i v této nepříjemné situaci zachovala duchapřítomnost a obrátila se o pomoc na naši poradenskou kancelář. Na první schůzce jsme jí zdarma zhodnotili, zda splňuje veškeré podmínky pro oddlužení dané zákonem. Dále jsme jí vysvětlili veškerý postup, který bude potřeba zajistit pro její povolení oddlužení soudem. Paní Hanka získala důvěru a souhlasila i s cenou za poskytnuté služby. I když cena nebyla vysoká, umožnili jsme ji splatit ve třech splátkách. Následně jsme se vrhli do práce a zpracovali paní Hance návrh na povolení oddlužení a poskytli veškerou podporu a pomoc pro hladké povolení oddlužení Krajským soudem v Ostravě – pobočka v Olomouci. V současné době je paní Hanka v procesu oddlužení, kdy je pod ochranou soudu. Má zachované své nezabavitelné minimum na živobytí sebe a svých dvou dětí a nemusí se bát vymahačů a exekutorů. Své dluhy bude splácet po dobu 5ti let a zaplatí pouze 32% celkových dluhů. Dále čerpá sociální dávky a příspěvky, které jsou v oddlužení nepostižitelné. Paní Hanka nám i dodnes volá, když potřebuje jakoukoli radu z oblasti insolvenční problematiky pro své známé a blízké a děkuje, že jsme jí dali šanci začít nový život.

Neváhejte. Bezplatně a odborně provedeme analýzu Vaší dluhové situace a zhodnotíme, zda se pouštět do oddlužení. Stačí podat nezávaznou žádost.

Zbavte se svých závazků

Dostali jste se během posledních pár let do velmi nepříjemné situace a dlužíte spoustu peněz? Pokud nedokážete vše splácet a nevíte, jak z této situace ven, tak nezoufejte, vždy je nějaké řešení. Tím nejlepším řešením právě ve vaší pozici bude oddlužení, či konsolidace, nebo refinancování Vašich závazků. V případě oddlužení se jedná se o složitějsí právní proces, při kterém budete muset pravidelně každý měsíc splácet určitou částku peněz. V závěru může dojít dokonce ke snížení vašich závazků až o neuvěřitelných sedmdesát procent. Výhody tkví v tom, že budete pod ochranou soudu a nehrozí v tom případě exekuce, což byl pro vás samozřejmě veliký strašák. Za pět let navíc bude vaše situace kompletně vyřešena a vy se zbavíte veškerých závazků.

Vypořádejte se s vašimi dluhy

Do těžké finanční situace se může dostat každý a mnohdy tak musí hledat pomoc odborníků, kteří mu pomohou s oddlužením a zajistí mu výhodnější podmínky při splácení. Najít takové odborníky však není snadné a to kvůli velkému počtu podvodných firem, které nabízí služby oddlužení za vysoké poplatky. Těmto firmám se přitom nyní můžete snadno vyhnout a to díky naší společnosti, která Vám nabízí pomoc. Zastavení exekuce, vylepšení měsíčních splátek nebo i jiné výhody si tak můžete vyjednat snadno a rychle. 

ODDLUŽENÍM zastavíme Vaše dluhy bez dalších půjček!

  • Nacházíte se v dlužné situaci?
  • Máte splátky vyšší než příjem?
  • Chodí Vám upomínky?
  • Máte exekuci, nebo Vám hrozí?
  • Jste bezradní a již nevíte kudy kam?

ZAVOLEJTE NÁM!

NA BEZPLATNÉ SCHŮZCE VÁM NABÍDNEME NEJVÝHODNĚJŠÍ ŘEŠENÍ VAŠÍ DLUHOVÉ SITUACE.

KONSOLIDACE A REFINANCOVÁNÍ PŮJČEK!

  • Není pro Vás oddlužení vhodné?
  • Splácíte své dluhy řádně, ale máte vysoké splátky?
  • Nezbývá Vám na běžné výdaje?

Zajistíme Vám konsolidaci několika úvěrů v jeden, s nižší měsíční splátkou. Úvěry a půjčky lze také refinancovat s nižším úrokem a nižší měsíční splátkou.

OBRAŤTE SE NA NÁS. NAVRHNEME VÁM NEZÁVAZNÉ ŘEŠENÍ KONSOLIDACE A REFINANCOVÁNÍ ZÁVAZKŮ.